Erdemin ışığı altında, Davetname size, tecrübesi ve bilgisi ile kupon hayaller sunuyor. Anları anılara dönüştüren Davetname, geniş renk, obje, materyal, konsept yelpazesi ile, hayallerinizi gerçekleştiriyor. Davetname ekibi, kendi alanında tecrübeli ve yetkin arkadaşlardan oluşmaktadır. Organizasyonunuzu mükemmel kılmak için, İş planını en ince ayrıntısında kadar gerçekleştirir.
Makul fiyat, yüksek kalite prensibi ile, her bütçeye hitap ederek davetinizi hayallerinizin üzerine taşır. Davetname her zaman, abartmadan gösterişli, mütevazilikten ödün vermeden, soylu görüntüler yaratır. Davetname, yakamoz pırıltısında dügünlerden, çimen kokusunda davetlere kadar geniş bir yelpazede her türlü davet ve organizasyon düzenlemelerini, titizlikle ve özenle yapmaktadır.
Davetname sadece düğün organizasyonuı değil, aynı zamanda söz, nişan gibi evlilik hazırlıkları yanında, sünnet gibi erkekliğe adım atma yolunda, çocuğunuzun ilk mürüvetine de şahitlik eder.
Nişan, Kına, Nikah ve Düğün Organizasyonu
Mekan danışmanlığı ve dekorasyonu: Türkiye çapında, yazlık/kışlık davet mekanları icin Davetname’den bilgi alabilirsiniz. Gerçekleştirmek istediğiniz davet konseptine göre Mekan seçiminizde yol gösterir.
Sünnet Düğünleri: Toplu veya bireysel sünnet organizasyonlarında Davetname yanınızdadır.
Bar& Batz Mitzvah: Geleneklere uygun seremoni ve organizasyon için Davetname’yi arayınız.
Kına Geceleri: Davetname, Kırmızının kışkırtıcı atmosferi içinde, ayrılık şarkısının ilk mısrası olan kınayı sizler için unutulmaz kılar.
Ses ve ışık tesisatı: Yılların tecrübesi ile, Davetname, en profesyonel ekipmandan, mütevazi bir ekipmana kadar, geniş bir alternatif katalogu size sunar.
Host ve hosteslik hizmeti: Davetname ekibi, davetin içeriğine uygun host ve hosteslik Hizmeti sunmaktadır.
Partiler
Yılbaşı Partileri: Yıllardır, Davetname’nin binlerce kişilik parti organizasyonları, daha iyisi için zemin hazırlamıştır.
Yıldönümü Partileri: Davetname’nin kocaman bir yılı, tek bir güne sığdırmaktaki ustalığına şaşıracaksınız.
Doğum Günü Partileri: Davetname, Dünyaya gelişin büyük çoşkusunu, ister çocuk olsun, ister yetişkin, heyecanla, sevgiyle kutlanmasını sağlar.
Bekarlığa Veda Partileri: Evlilik yolundaki ilk organizasyonda, Davetname yanınızdadır.
Bebeğe hoş geldin Partileri: Dünyamıza yeni bir can’ın gelmesinin keyfini, saf ve renkli bir ortamda kutlamanız için, Davetname’ye telefon etmeniz yeterlidir.
Ofis Partileri: Davetname, sıkıcı calışma hayatındaki kısa anlarda, çoşku katmak için çalışır.
Kurumsal Partiler: Yılsonu Yemekleri, Kutlamalar, Sunumlar, Defileler, Yıllık toplantılar için, Davetname size yardımcı olur.
Mezuniyet Törenleri: Okul hayatını sona ermesinin hüznü, yeni bir sayfanın açılışının keyfini Davetname ile yaşayın.
Piknik ve Geziler: Davetname, yaz mevsiminin vazgeçilmezlerinden her türlü piknik ve gezi organizasyonlarını titizlikle gerçekleştirir.
Teknede Davet: Davetname, karada olduğu kadar, denizde de size en iyisini sunar.

Tag Clouds: Düğün Organizasyonu, Nişan Organizasyonu, Nikah Organizasyonu, Davet Organizasyonu, Sünnet Organizasyonu, Parti Organizasyonu, Davetname